Porada dla ochrony bezpieczeństwa dziecka w domu

- Nov 12, 2018 -

Porada dla ochrony bezpieczeństwa dziecka w domu


  • Przegląd bezpieczeństwa podstawowe umiejętności

Nawet jeśli czujesz się pewnie, że dzieci wiedzą umiejętności podstawowe bezpieczeństwo w domu (pierwszej pomocy, bezpieczeństwa kuchnia itd.), opisz co najmniej, gdzie wszystko jest i co trzeba wiedzieć powinien ktoś się krzywda podczas gdy jesteś daleko.


  • Zabezpieczyć podwórku


Jeśli masz basen na swoim podwórku, postawili ogrodzenie i Skorzystaj z bramy, aby zapobiec dzieci przed upadkiem lub utonięcia. Użycie pestycydów i herbicydów, nie pozwolić swoim dzieciom przejść do stoczni samodzielnie przez co najmniej czterdzieści osiem godzin po aplikacji, więc nie są one narażone na tych substancji chemicznych.


  • Zabezpieczyć swój dom

Każdy dom powinien mieć czujniki dymu, jako środek bezpieczeństwa ognia. Wziąć dodatkowy krok, a także dodać detektory tlenku węgla. Tlenek węgla jest bezwonny, Bezbarwny gaz, który może być bardzo niebezpieczne, więc warto dodatkową ochronę, aby mieć te czujniki w domu.

Inny łatwy kawałek technologii, aby dodać do domu jest czujniki drzwi i okna. W zależności od tego, jak zdecydujesz się je ustawić czujniki te może wywołać wiadomości SMS i powiadomienia na telefon, emitują sygnał trochę lub blast głośny alarm.

Również wziąć pod uwagę system monitorowania bezpieczeństwa. Tylko wprowadzenie znak w stoczni mogą zniechęcić potencjalnych intruzów, gdy nie jesteś w domu, ale najlepiej zakład jest skonfigurowanie zaawansowanych zabezpieczeń, system monitoringu, który można Uzbrajanie i rozbrajanie bezpośrednio z telefonu. Dodawanie kamery bezpieczeństwa i przyjrzeć się, co dzieje się w Twoim domu na żywo — w dowolnej chwili — na telefonie, tablecie lub komputerze.

Gatesei usługi w chmurze zapewnia rozwiązanie end-to-end dla zdalnego monitorowania. Po opuszczeniu domu, dziecimoże być postrzegana przezoprogramowanie do sterowania aparatem chmury.

Nawet więcej środków na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w domu, odwiedź nasząBezpieczeństwa w domu, zapobieganie przestępczości i bezpieczeństwa centrum dla dzieci.